Antikvariát Čejka

Co nabízíme

Náš sortiment je široký: knihy, noty, mapy, pohledy, telefonní karty, drobná grafika, okrajově i obrazy a velká grafika. Dále různé artefakty na bázi papíru jako jsou reklamní tabule, staré průkazy, doklady a dokumenty (výuční listy, smlouvy atp.), přídělové lístky z období válek a let poválečných, staré noviny a časopisy. Nejdůležitější jsou samozřejmně knihy z mnoha oblastí: beletristická díla, odborné knihy, knihy pro děti, cizojazyčné knihy.

Prodej

Knihy od nás můžete získat nákupem zde na eshopu. Veškerý sortiment najdete v naší prodejně v Praze 5.

Pro nalezení knihy na eshopu lze použít tematický katalog v levé části. Pokud potřebujete vyhledat knihu podle jejího názvu nebo názvu autora, použijte hledání vlevo nahoře. Nenašli jste, co jste hledali – můžete vyplnit formulář a my se pokusíme vám pomoci. Prodej se řídí obchodními podmínkami.

Výkup

Vykupujeme knihy všech žánrů avšak jen prodejné tituly. Zvýšený zájem máme o
  • první vydání českých autorů 1.poloviny 20.stol.
  • dobrodružnou a exilovou literaturu
  • samizdaty
  • mapy
  • pohledy a fotografie do roku 1950
  • staré doklady, průkazy, známky, plakáty, reklamní tabule.

Výkup větších celků (pozůstalosti apod.) provádíme v rámci celé republiky. V tomto případě provádíme výběr na místě.

Platíme hotově, pouze v případě nákupu mimo prodejnu za částky vyšší než 2 000 Kč provádíme úhradu po dohodě s prodávájícím složenkou nebo výplatou v naší prodejně. Odvoz zajišťujeme sami.

V případě pozůstalostí a likvidací bytů doporučujeme před zahájením likvidace naši návštěvu: nic, co se týká knih, novin, časopisů, pohledů, foto atd doporučujeme nelikvidovat a počkat na naše ohodnocení.